PŁYTA AŻUROWAO produkcie

Idealnie współgra z naturą i otoczeniem. Prezentowana płyta ażurowa sprawdzi się do zastosowania na zewnątrz np. do wyłożenia dojazdów do garaży, chodników oraz przydomowych parkingów. Wykorzystuje się ją także w miejscach o dużym nawodnieniu, gdzie nie jest możliwe położenie kostki brukowej. Nie tylko pozwoli na stabilizację gruntu na wilgotnym terenie, ale także może stanowić element ozdobny na tarasie lub działce.


Zastosowanie

Prostokątny kształt płyty ażurowej (wymiary 40x60 cm) daje możliwość ułożenia w różnych kompozycjach wg. indywidualnych potrzeb czy pomysłów. Oprócz wydzielenia przestrzeni spacerowej, stworzenia atrakcyjnego wizualnie podjazdu czy też bardziej ekologicznej przestrzeni parkingowej, możemy wykorzystać płyty ażurowe również do stabilizacji nasypów i utwardzenia skarp. Sprawdzą się także w celu stabilizacji dna i ścian rowów. Produkt jest dostępny w uniwersalnym kolorze szarym. Po wypełnieniu otworów ziemią, kolorowym żwirem czy też grysem, uzyskamy atrakcyjną wizualnie, naturalnie wyglądającą kompozycję.

Ochrona środowiska naturalnego

Jest to rozwiązanie ekologiczne, ponieważ płyty ażurowe posiadają specjalne komory, które da się wypełnić dekoracyjnym żwirem bądź trawą. Dzięki temu woda szybciej odpływa z nawierzchni, wsiąkając w podłoże. Dlaczego to zaleta? Ponieważ, oprócz zapobiegania zalewaniu budynków w czasie obfitych deszczy, w ten sposób zapobiegamy także nadmiernemu wysychaniu gleby, związanego przede wszystkim z betonowaniem i wykorzystywaniem materiałów uniemożliwiających przesiąkanie wody. Płyta ażurowa to rozwiązanie na miarę XXI wieku – pozwala na estetyczne kształtowanie przestrzeni i dostosowywanie jej do potrzeb użytkowych, przy jednoczesnym dbaniu o środowisko naturalne. To najlepszy wybór do podjazdów, ogrodowych ścieżek i parkingów!

Wymiary

 
plyty-azurowe-03

Kolorystyka


* Rzeczywiste kolory mogą różnić się od tych zamieszczonych w ofercie i nie stanowią wzorca kolorystycznego