PŁYTA JOMB


O produkcie

Sprawdzają się jako rodzaj prowizorycznej nawierzchni, stosowanej w inżynierii komunikacyjnej do budowy różnego rodzaju dróg dojazdowych i tymczasowych, a także utwardzenia parkingów, ulic lub placów. Płyty drogowe JOMB posiadają żelbetonową konstrukcję oraz wykonane zostały przy użyciu stali zbrojeniowej i wysokiej klasy betonu, co przekłada się na ich dużą wytrzymałość - niezastąpioną w sytuacji stałego narażenia na duże obciążenia. Dzięki swojej solidności oraz szerokiemu spektrum zastosowań, betonowe płyty drogowe JOMB, są wykorzystywane nie tylko do budowy różnego typu nawierzchni, ale także do tworzenia wzmocnień w przypadku osuwisk bądź skarp ziemnych. Dodatkowo proponowane produkty mogą być wykorzystywane również na posesjach prywatnych (w ogrodach lub na podjazdach), gdzie z powodzeniem mogą zastąpić tradycyjne rozwiązania ażurowe.


Płyty JOMB, produkowane przez nasz zakład betoniarski, posiadają wszelkie wymagane aprobaty techniczne. Dzięki temu bez problemu mogą być wykorzystywane w miejscach, gdzie mamy do czynienia z samochodami dostawczymi, maszynami budowlanymi, czy pojazdami przewożącymi ciężkie ładunki. Ich dodatkową zaletą jest bardzo łatwy i szybki montaż - bez trudu można je położyć również ręcznie, co dodatkowo znacznie obniża koszt całej inwestycji.
W naszej ofercie dostępne są drogowe płyty JOMB w kolorze szarym, wyposażone w 16 otworów oraz posiadające wysokość wynoszącą 12 cm. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania związane z produkowanymi przez nas wyrobami.

Wymiary

 
jomb-03

Kolorystyka


 
* Rzeczywiste kolory mogą różnić się od tych zamieszczonych w ofercie i nie stanowią wzorca kolorystycznego